آکواریوم خود را چگونه زیبا کنیم؟

آکواریوم

آکواریوم خود را چگونه زیبا کنیم؟

اگر شما به دنبال یک راه برای تزئین اولین آکواریوم خود هستید، با استفاده از گیاهان طبیعی (به جای مصنوعی) ممکن است بهترین گزینه شما باشد. ماهی به خاطر آزادانه شنا  کردن در میان ​​بهشت ​​زیبای آکواریوم شما را متشکر خواهد شد. گیاهان آکواریومی آب شیرین می توانند به روش های مختلفی استفاده شوند.شما میخواهید برای اولین بار، گیاهانی را برای آکواریوم خودانتخاب کنید که دارای سختی و کم نگهداری هستند. بهترین گیاهان آکواریوم آب شیرین سبز خواهد بود. گیاهان سبز عموما نور خورشید مستقیم را نیاز ندارند. بیش از حد نور خورشید ممکن است باعث رشد بیش از حد جلبک شود که به محیط آکواریوم منفی منجر خواهد شد. این امر می تواند نیاز شما به تعمیر و نگهداری بیشتر و تمیز کردن را داشته باشد.

۱۰ تا از بهترین گیاه هابرای آکواریوم آب شیرین :

گیاهان فرش :گیاهان فرش کوچکتر هستند و تمایل دارند تا رشد کنند. آنها یک فرش جذاب سبز برای آکواریوم  را ارائه می کنند.

آب ویستریا ویستریائو آب :سریع رشد می کند، به سرعت در حال افزایش عمق و زیبایی به آکواریوم آب شیرین می دهند . این نیاز به تعمیر و نگهداری کم است.

لیلی آبسس یه نوع گیاه خارجی است  که در ایران رشد نمیکند اما بد نیست کمی از آن بدانیم :شبیه علف و رشد می کند.آنبه سرعت گسترش میابد، اغلب در سراسر کل آکواریوم. در صورت حمله به گیاهان دیگر ممکن است لازم باشد که به صورت دوره ای قطع شود. سبز، چمن دار دمای آب: ۷۴ درجه فارنهایت – ۸۵ درجه فارنهایت روشنایی: نور متوسط تابع: پوشش کف آکواریوم؛ مخفی کردن مکان برای ماهی های کوچک گیاهان برای زمین و زمینه گیاهان پس زمینه تجهیزات را مخفی کرده و مکان های مخفی برای ماهی های آب شیرین خود را ارائه می دهند. بعضی از بهترین گیاهان برای این منظور زیر هستند: شمشیر آمازون : شمشیر آمازون گیاهی ست با برگهایی شبیه  به شمشیر. این می تواند رشد کند تا ارتفاع ۲۰ اینچ و ایده آل برای زمینه پشت است.

سرخدار آفریقایی همه کاره است، خوب برای پس زمینه و یا پیش زمینه. این اغلب در پس زمینه استفاده می شود و نیازمند تعمیر و نگهداری کم است، که در اکثر شرایط رشد می کند.برگ های سبز پر از سایه برگ. دمای آب: ۶۸ درجه فارنهایت – ۸۰ درجه فارنهایت روشنایی: نور کم، سایه …این گیاه هم در پس زمینه استفاده میشود و برای مخفی شدنماهی بسیار محبوب است زیرا نگهداری کم و بسیار زیبا است. این را می توان در مورد هر منطقه از آکواریوم استفاده می شود. ظاهر: برگ های آن به مدت طولانی سبز می ماند. دمای آب: ۶۸ درجه فارنهایت – ۸۲ درجه فارنهایت روشنایی: کم نور تا متوسط. 

اشتراك گذاری نوشته


رفتن به نوارابزار